enEN
logo

hurtownia części elektronicznych


Strona Główna > Kontakt

Kontakt

Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic
ul. E. Godlewskiego 38
30-198 Kraków

tel.: +48 12 636 95 66
fax: +48 12 636 93 99
e-mail: biuro@micros.com.pl

Firma czynna jest od pon. do pt 
w godzinach 8.00 - 16.00

Odbiór towaru: 9.30 - 15.30

NIP: 677-00-44-350
REGON: 350533840
KRS: 0000021932

Dział Sprzedaży - Elektronika

Marcin Bajek mbajek@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.122
Sławomir Biesiada sbiesiada@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.160
Jacek Bożek jbozek@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.124
Andrzej Fidzinski afidzin@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.120
Michał Górny mgorny@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.135
Bartosz Kędra bkedra@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.105
Arkadiusz Łata alata@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.144
Andrzej Novak anovak@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.119
Mariusz Rajpold mrajpold@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.123

Dział Sprzedaży - Oświetlenie

Agnieszka Józefczyk ajozefczyk@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.110
Piotr Latawiec platawiec@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.191

Dział Sprzedaży - Oddział Gdańsk

Arkadiusz Barzdo a.barzdo@fanktor.com +48 508 166 130
Jacek Borek jacek@fanktor.com.pl +48 58 511 65 20
+48 58 511 65 65
Mariola Sałek mariola@fanktor.com.pl +48 58 511 65 20
+48 58 511 65 65
Michał Sroga michal@fanktor.com.pl +48 58 511 65 20
+48 58 511 65 65

Sklepy: led.micros.pl i elektronik.micros.pl

Paweł Kwaśniewski pkwasniewski@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.107

Dział Zaopatrzenia

Maciej Chwaja mchwaja@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.137
Agnieszka Sińska asinska@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.133
Paweł Janik pjanik@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.136
Agnieszka Stawiarska astawiar@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.114
Sławomir Szwej sszwej@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.116
Małgorzata Wilkosz mwilkosz@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.148
Łukasz Krzywda lkrzywda@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.177

Dział Eksportu

Jerzy Banduła jbandula@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.146
Małgorzata Malec malgorzata.malec@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.152

Księgowość

Monika Pudło mpudlo@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.115

Administracja

Stanisław Ptasiński sptasinski@micros.com.pl +48 12 636 95 66 w.142