enEN
logo

hurtownia części elektronicznych


Strona Główna > Newsletter

Newsletter


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, przez Micros sp.j. W. Kędra i J. Lic. z siedzibą w Krakowie, ul. E. Godlewskiego 38, 30-198 Kraków działających jako administratorzy danych, w celu przedstawienia mi ofert/y usług opisanych na niniejszej stronie internetowej: drogą telefoniczną, za pomocą środków komunikacji elektronicznej (na numer telefonu lub adres e-mail).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ww. podmiotów informacji handlowej: drogą telefoniczną, za pomocą środków komunikacji elektronicznej (na numer telefonu lub adres e-mail).


Powyższe zgody dodatkowe obejmują również przetwarzanie danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania.
Informujemy, że: przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz odwołania wyrażonej zgody w każdym czasie, podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne.

Na stronie Polityka Prywatności publikujemy wyjaśnienie, jakiego rodzaju dane gromadzimy oraz zasady ich przetwarzania i wykorzystywania. Korzystając ze strony www.micros.com.pl , w szczególności dokonując subskrypcji naszego newslettera, akceptują Państwo zasady zawarte w tym dokumencie.