enEN
enUA
ruRU
logo

hurtownia części elektronicznych


Strona Główna > Kable, przewody i akcesoria > Kable Patchcord (Wyświetlane: 1-10 z 27 elementów)

Kable Patchcord

Liczba elementów na stronie:
Pokaż pozycje:

K PC50542

Pozycja dostępna na zamówienie

50542 Qoltec

50542 Kabel Patchcord FTP CAT6 1,0m

K PC50545

Pozycja dostępna na zamówienie

50545 Qoltec

50545 Kabel Patchcord CROSSOVER, CAT5E UTP 0,5m

K PC54000

Pozycja dostępna na zamówienie

54000 Qoltec

54000 Optic Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G652D 1m

K PC54014

Pozycja dostępna na zamówienie

54014 Qoltec

54014 Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m

K PC54015

Pozycja dostępna na zamówienie

54015 Qoltec

54015 Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 2m

K PC54031

Pozycja dostępna na zamówienie

54031 Qoltec

54031 Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 1m

K PC54033

Pozycja dostępna na zamówienie

54033 Qoltec

54033 Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 3m

K PC54072

Pozycja dostępna na zamówienie

54072 Qoltec

54072 Optic Patchcord LC/UPC-ST/UPC MM 50/125 OM2 2m

K PC54075

Pozycja dostępna na zamówienie

54075 Qoltec

54075 Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM3 1m

K PC54076

Pozycja dostępna na zamówienie

54076 Qoltec

54076 Optic Patchcord LC/UPC-LC/UPC MM 50/125 OM3 2m